نهایت لذت رانندگی را تجربه کنید.

  فروش مدل های 2018 خودروهای BMW.

  نهایت لذت رانندگی را تجربه کنید.

  فروش مدل های 2018 خودروهای BMW.

  پرشیاخودرو برای علاقه مندان به خودروهای ب.ام.و شرایط فروش ویژه تابستانی خود را به مدت محدود و برای تعداد محدودی خودرو اعلام می نماید. در شرایط فروش ویژه تابستانه پرشیاخودرو مدل اسپرت 120i پنج درب و مدل خانوادگی 218i اکتیوتورر به علاقه مندان عرضه می شود.

   

  مدل 120i یک هاچ بک دیفرانسیل عقب اسپرت با پیشرانه 184 اسب بخاری بوده که مناسب جوانان است و همچنین مدل 218i یک MPV (خودروی چند منظوره) خانوادگی است که  مناسب ترددهای داخل شهری و همچنین سفرهای خانوادگی بیرون شهری است و فضای داخلی وسیعی را عرضه می کند.

   

  در شرایط فروش پرشیاخودرو قیمت مدل 120i با احتساب کلیه هزینه ها معادل 524 میلیون تومان است  که در صورت خرید نقدی 2% تخفیف خرید نقدی معادل 10 میلیون و 500 هزار تومان به آن تعلق می گیرد. همچنین قیمت مدل 218i اکتیو تورر با احتساب تمامی هزینه ها معادل 554 میلیون تومان است که در صورت خرید نقدی تخفیف 2% معادل 11 میلیون تومان به آن تعلق می گیرد. در صورت خرید نقدی، دو بسته ویژه مشتریان اولی شامل بیمه بدنه رایگان بدون کسر فرانشیز و دومی شامل خدمات پس از فروش و امداد ویژه نیز به خریداران تعلق خواهد گرفت. اما پرشیاخودرو جهت رفاه علاقه مندان به برند اصیل ب.ام.و شرایط فروش اقساطی خودروهای 120i پنج درب و 218i اکتیوتورر را هم فراهم کرده است. در این شرایط فروش ویژه خودروها با پیش پرداخت 40% یا 50% عرضه می شوند. در صورت پیش پرداخت 50%، خریداران می توانند خودرو را با اقساط 6 ماهه بدون بهره یا اقساط 12 ماهه با بهره 16% یا اقساط تا 24 ماهه خریداری نمایند. همانطور که ذکر شد تعداد خودروها در این شرایط فروش ویژه محدود می باشد.

   

  فرم ثبت نام.

  فرم ثبت نام.

  در این صفحه می توانید علاوه بر مشاهده اطلاعات تماس شرکت پرشیاخودرو، فرم تماس را به منظور ثبت نام پر نمایید تا کارشناسان واحد فروش با شما تماس بگیرند.
  یافتن نزدیک ترین نمایندگی.

  یافتن نزدیک ترین نمایندگی.

  با مراجعه به این صفحه می توانید لیست تمامی نمایندگان شرکت پرشیاخودرو در سراسر کشور را مشاهده نموده و جهت خرید خودرو به نزدیک ترین نمایندگی مراجعه نمایید.
  اطلاعات خودروهای BMW.

  اطلاعات خودروهای BMW.

  با مراجعه به این صفحه می توانید همه خودروهای BMW در ایران را مشاهده نموده و مشخصات فنی، قابلیت ها و ویژگی ها، خدمات و پشتیبانی، مدل ها و امکانات و ... آن ها را مطالعه کنید.
  لیست قیمت و شرایط فروش.

  لیست قیمت و شرایط فروش.

  با مراجعه به این صفحه می توانید لیست قیمت خودروهای BMW و شرایط فروش نقدی و اقساطی را مشاهده نمایید و همچنین بسته های ویژه جشنواره فروش و تیپ بندی خودروها را مطالعه کنید.
  Please select your language